Nekega dne se boste tako močno objemali, da se bodo vaši pokvarjeni deli združili

Nekega dne se boste tako močno objemali, da se bodo vaši pokvarjeni deli združili / Dobro počutje

Nekega dne te bo nekdo tako močno objemal, da se bodo vsi tvoji zlomljeni deli ponovno združili, preoblikoval boš svoje žalosti, tvoje žalosti se bodo v nekaj sekundah izhlapele in spet se boš nasmehnil.

Objem je milovanje, pesem, napisana na koži, ki nas pomirja in krepi naše afektivne vezi, ki dajejo prednost našim strahom, da bi pobegnili. Na nek način z odstranitvijo občutka kaosa in čeprav ne rešijo ničesar, nas napolnijo z močjo.

Obstajajo objemi, ki vsebujejo toliko moči, da so nas daleč od tega, da bi nas razbili. To je zato, ker, če ga izrazimo poetično, nas navdihujejo čustveno. V resnici, čeprav to ni edini način ali je nepogrešljivo, nas sprejemanje pomaga, da delamo našo empatijo in zato našo čustveno inteligenco..

Obstajajo ljudje in ljudje (da, z velikimi črkami)

Obstajajo ljudje in ljudje, pri čemer se vsi strinjamo. Tisti, s katerimi najbolje razumemo, so naši domači ljudje, najbližji in najbližji naših čustev, misli in prepričanj.

Obstaja veliko razlogov, zakaj cenimo tiste, s katerimi delimo mnenja, izkušnje in prepričanja, med drugim, da ta afiniteta ustvarja pozitivna čustva.

Pravzaprav na splošno Ko nam nekdo všeč, je tudi ta oseba všeč (seveda ne v spolnem smislu). Bolj kot karkoli zato, ker se lahko bolj naravno predstavimo in se obnašamo sproščeno, kar spodbuja, da se bolj nasmejamo in da so izmenjave veliko bolj prijazne in prijetne..

In ta krog postane čudovit vice, bolj ko se ljubimo, bolj ljubimo tiste, ki nas ljubijo. Odločilni dejavnik te posebne naklonjenosti je kot najljubši prikaz objemov, božanja in poljubov.

Moji ljudje so tisti, ki so me sprejeli v dobrih in slabih časih

Te posebne osebe, o katerih smo govorili, so običajno enake kot Bili so na naši strani v dobrih in slabih časih. Še posebej v najslabših časih, ko smo se počutili slabše s seboj, so ostali ob naši strani, da nas objamejo.

To je, nižji so naši duhovi in ​​čim več dvomov imamo o sebi in svetu, v katerem pristajamo, bolj pomembni so za nas objemi izražanje zanimanja in naklonjenosti do tistih, ki izkazujejo svojo cenjenost in brezpogojnost.

Recimo, da nekako ustvari nekakšno čustveno občudovanje, ki spodbuja, da postajamo vse bolj privlačni za našo OSEBO..

Skratka, to bolj lomljeni smo, bolj se zavedamo, kaj želimo tistim, ki nas ljubijo in komu si privoščite malo sebe, da preuredite in pokažete vse ljubezni, od katerih smo vredni.

Posebnost naših vrtnic je čas, ki ga preživimo z njimi

"To je bil čas, ki ste ga preživeli s svojo vrtnico, zaradi česar je bila posebna", napisal Saint Exupéry v "The Little Prince". In to je eden najpomembnejših stebrov naših odnosov in kako objemi, ki prihajajo iz naših vrtnic, preoblikujejo naše zlomljene dele.

Ne glede na to, ali je veliko podobnosti ali jih je malo, je resnično razburljivo in privlačno domnevati, da nas združuje nekaj posebnega in edinstvenega. Naši ljudje so tisti, ki nas spodbujajo k razmišljanju in občutku tega "On me ljubi sam, ne zaradi mojih mnenj ali interesov".

To je najbolj razveseljivo in čudovito, kar nas najbolj tolaži v tistih trenutkih, ko je naša notranjost razdrobljena, ker nas spominja, da čeprav imamo toliko zlomljenih delov, da bi bilo nemogoče prešteti vse dele, Za tiste, ki nas objamejo, smo celostni in nenadomestljivi ljudje.

Opomba bralcu

Če želite izvedeti več o spoštovanju, ljubezni in občutljivosti v naših odnosih, vam priporočam, da preberete poglavje 8 knjige Elliota Aronsona "Družbena žival", besedilo o socialni psihologiji, ki bo resnično užitek za najbolj radovedne..

Obstajajo objemi, ki kožo obremenjujejo in napolnijo srce Obstajajo objemi, ki vas rešijo iz brodoloma, preoblikujejo vaše zlomljene dele, razbijejo vse strahove in ustvarijo umetniško delo s koščki vašega srca. Preberite več "